top.gif
main o nas kontakt servis prodej katalog eshop
               

 

  Pravidelná údržba

Údržba zahrnuje čištění všech částí zařízení. To jsou podávání, fixační jednotka, obrazová jednotka, přenosová část, laserová část. Vysátím je odstraněn prach uvnitř zařízení. Všechny transportní a podávací gumová kola jsou očištěna speciálním přípravkem od prachu z papíru. Zkontrolují se opotřebitelné náhradní díly a stroj se seřídí. Jeho funkce jsou optimálně nastaveny vzhledem k potřebám zákazníka - tak aby výtisky byly co nejlepší. Pokud některý z dílů vykazuje závadu, technik podle vážnosti doporučí řešení.

 

 Běžný servis

Běžným servisem se odstraňují závady, které jsou způsobeny opotřebováním náhradních dílů s určením doby životnosti. Tyto díly mají technici běžně k dispozici a opravu mohou provést ihned na místě. Součástí služby je celková kontrola a seřízení stroje.

 

 Opravy zařízení

Jsou servisní zásahy vyvolané závadou, jejíž příčina není způsobena běžným opotřebením stroje. Technik se automaticky dostaví s náhradními díly, které mohou býti příčinou poruchy. Pokud je zdrojem poruchy jiný díl, pokusí se technik hned na místě uvést stroj alespoň do částečného nebo dočasného provozu. Následně v co nejkratší době zajistí vadný díl pro provedení provedení finální opravy.
Většinu takovýchto dílů máme k dispozici ve svém skladu. Neobvyklé díly zajistíme převážně do dvou pracovních dnů. U dílenské opravy, kdy zákazník přiveze tiskárnu do servisního střediska je průběh obdobný.

 

                      
- při zakoupení toneru nebo náplně do tiskárny HP, kompletní
  vyčistění a seřízení zcela ZDARMA.

- pozáruční servis HP a COMPAQ
- profylaktické služby (čištění, údržba, generální opravy)
- instalační služby
- diagnostické služby
- poradenské služby
- zapůjčení výpočetní techniky
- zabezpečení servisu na základě servisních smluv
- prodej náhradních dílů


Servis si můžete u nás objednat telefonicky, osobním doručením na naší adresu a nebo zasláním zařízení do našeho servisu. Dále si můžete objednat výjezd našeho technika a to po telefonické dohodě nebo faxem. Naše servisní centrum zajišťuje servis s dobou opravy  v rozmezí 2 – 3 pracovních dnů. Odvoz zařízení a následné doručení po Praze je zcela ZDARMA.

 

 

  Průběh opravy:


•  Identifikace rozsahu poškození zařízení (Zdarma)

•  Konzultace se zákazníkem a doporučení řešení včetně vyrozumění o ceně opravy, použitých dílů,době ukončení opravy a formou platby za opravu.

•  Samotná oprava – rozsah 2 – 3 pracovní dny (neplatí u zákazníků s uzavřenými servisními smlouvami a u servisního zásahu prováděného na místě u zákazníka)

•  Dokončení opravy – dle potřeb zákazníka je opravené zařízení k dispozici k vyzvednutí ve firmě, zasláno, nebo osobně odvezeno zákazníkovi.