top.gif
main o nas kontakt servis prodej katalog eshop
 
 
 
AGC logo
 
 

 

 

 
 
HP logo
 
 

 

 

 
 
COMPAQ logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
.
 
Vážení obchodní přátelé,
 

Z firmy AGC, a.s., která se mnoho let úspěšně zabývala distribucí a servisem veškeré kancelářské a výpočetní techniky se v roce 2004 vyčlenila firma AGC Service s.r.o.

 
AGC service s.r.o. se nadále zabývá dodáváním komplexních řešení v oblasti výpočetní techniky. Zejména pak prodejem a servisem produktů Hewlett-Packard & Compaq.
 
Mimo dodávky nových produktů a spotřebního materiálu svým zákazníkům, zajišťujeme i nezbytnou podporu provozu, údržbu a obnovu prostředků IT.
 
AGC service s.r.o. je servisní středisko HP, u jejichž produktů (tiskáren, PC, notebooků, serverů, Design Jetů, scanerů, a periferií) zajišťujeme pozáruční servis.
 

Veškeré služby pro zákazníky jsou zajišťovány vyškolenými a zkušenými zaměstnanci, kteří na základě své dlouholeté praxe v oboru jsou schopni zaručit velmi kvalitní a rychlý servis.

 
Dále se firma AGC Service s.r.o. zabývá zabezpečením veškerého servisu a dodávky výpočetní techniky na základě SERVISNÍCH SMLUV , které jsou tvořeny individuálně podle potřeb každého zákazníka, vyplívající s tím spojená řada výhod (slevy na zajišťování servisu a nákupu zboží, 24h servis….)
 
Přejeme si, aby firma AGC Service s.r.o. byla pro Vás synonymem kvality, spolehlivosti a dobře odvedené práce. Těšíme se na Vás!
 

Vy víte co chcete, my víme jak na to!

 

 

HISTORIE FIRMY AGC

   
1993/1994
Firma HP ocenila firmu AGC a.s. jako Value added reseller in South, East & Central Europe
1995

Ocenění nejpružnější firma roku

Vítěz v soutěži Bundgee Jumping o nejpružnější firmu na Invexu 95 ocenila firma Expert a Partner engineering s.r.o.

1997
Cisco system reseller premiér certified
2000

Certifikát Decros – autorizovaný prodejce bezpečnostních produktů

2000
Xerox ČR – certifikovaný partner pro barevný siťový tisk
2002
HP Business partner